Doučování - Národní plán obnovy

Doučování - Národní plán obnovy

Naše škola se od 1. 9. 2021 zapojila do Národního plánu doučování. Od 1. 1. 2022 na projekt navázal Národní plán obnovy finanancovaný Evropskou unií - Next Generation EU. Investice reaguje na potřebu podpory vzdělávání žáků ohrožených školním neúspěchem v reakci na nemožnost realizace prezenční výuky ve školách během pandemie covid-19. Projekt dále pokračuje i ve školním roce 2022/2023.

Přidáno 21. 2. 2022, autor: J4W Admin

loader Načítám...
Projekty a partneři
Kraj Vysočina
Dobudování přírodní zahrady ZŠ Polná
OP JAK
Projekt OP VVV
Národní plán obnovy
Ovoce, zelenina a mléko do škol
Doučování - Národní plán obnovy
Modernizace odborné učebny fyziky v ZŠ Polná
Projekt OP VVV
Projekty EVVO
Operační program Vzdělávání pro konkurenceschopnost - Výzva č. 56
Podpora technického vzdělávání
ICT nás baví