El. peněženka

ŠKOLNÍ ONLINE POKLADNA, zkráceně ŠOP slouží k přesné evidenci finančních prostředků, které zákonný zástupce svěřil škole ve formě zálohy na čerpání plateb za různé akce (kino, divadlo, výlety, ale i pracovní sešity nebo poplatky za školní družinu).

Jak se přihlásit? (pro registrované uživatele)

Informace pro dosud neregistrované uživatele:

K zaslání zálohy do ŠOP není nezbytně nutné elektronické bankovnictví. Pokud nemáte bankovní účet, je možné zálohovou částku poslat i složenkou.

Platební údaje k bezhotovostní platbě – číslo účtu, variabilní symbol, specifický symbol –  uvidíte vždy po přihlášení do programu Školní online pokladna. Vše vygeneruje systém po Vaší registraci.

Rodič má on-line náhled do Školní pokladny, který je podobný elektronickému bankovnictví a má absolutní přehled o pohybu svých peněz. Pro plnohodnotné fungování pokladny je třeba sledovat zůstatek v pokladně.  V případě poklesu zůstatku budete informováni, stejně i třídní učitel, e-mailem.

Všechny osobní údaje jsou považovány za přísně důvěrné a je s nimi nakládáno v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. 4. 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů, dále jen „nařízení GDPR“). V žádném případě neposkytujeme údaje třetí straně.           E-mailové adresy je využito pro identifikaci uživatele při registraci a zároveň jako komunikačního kanálu systému. Telefonní číslo slouží pouze jako jedinečný variabilní symbol pro platby. Tyto údaje získáme při Vaší registraci.

Kontaktní osobou pro Školní online pokladnu v naší škole mzdová účetní.

Návod na registraci pro rodiče zde:

Zaregistrujte se do školní pokladny zde: https://system.skolniprogram.cz/registrace/

Jako ID školy zadejte: 048461539. Systém vám začne našeptávat školy, vyberte tu naši.

V dalším kroku vyplníte údaje o Vás, zvolíte si heslo pro přihlášení. Na Vámi zvolený mail pak přijde žádost o ověření registrace. Připojte si ke své registrace Vaše děti – napište nejprve celé příjmení dítěte a pak jméno – systém Vám opět začne našeptávat. Nezapomeňte na sourozence.

Klikněte na „zaregistrovat“, zkontrolujte email a potvrďte v mailu kliknutím Vaši registraci na odkaz.

Počkejte na schválení registrace třídním učitelem. Informace o schválení Vám bude zaslána emailem.

Přihlaste se do systému školní program – http://www.skolniprogram.cz/login

V horní záložce Pokladna vidíte údaje pro platby.

Škola má aktivní modul Pokladna, zde se zobrazí identifikační údaje pro platby záloh do školní online pokladny. Na této stránce máte průběžně zobrazen přehled školních akcí a tomu odpovídající výpis z plateb. Vše probíhá bezhotovostně a přehledně. Podrobný návod naleznete v horní záložce ŠP – Návody.

Kontakt na podporu:

Při problémech s registrací, přihlášením nebo zasláním záloh na pokladnu prosím kontaktujte podporu:

podpora@skolniprogram.cz, tel: 731 303 265

Při odeslání peněz a nepřipsání částky do elektronické peněženky jste nejspíše zapomněli uvést variabilní / specifický symbol. Při těchto problémech prosím kontaktujte správce pokladny na naší škole (připsání peněz do elektronické peněženky trvá obvykle několik dní):

Marie Zvoníková - marie.zvonikova@polna.cz, tel. 567 212 404

Přidáno 9. 5. 2022, autor: J4W Admin