Podpora technického vzdělávání

Podpora technického vzdělávání

Kraj Vysočina ve spolupráci s firmou Bosch nechal pro všechny prvňáčky v kraji vyrobit speciání stavebnici Roto z Vysočiny  jako technickou pomůcku do hodin pracovních činností. Tato stavebnice slouží jako základ pro rozvíjení prostorové představivosti dětí, rozvoj jemné motoriky, zručnosti a tvořivosti. Obsahuje dílky z papíru, plastu a kartonu. Součástí jsou také pracovní listy, podle kterých mohou děti stavět.

Přidáno 25. 9. 2015, autor: J4W Admin

loader Načítám...
Projekty a partneři
Kraj Vysočina
Dobudování přírodní zahrady ZŠ Polná
OP JAK
Projekt OP VVV
Národní plán obnovy
Ovoce, zelenina a mléko do škol
Doučování - Národní plán obnovy
Modernizace odborné učebny fyziky v ZŠ Polná
Projekt OP VVV
Projekty EVVO
Operační program Vzdělávání pro konkurenceschopnost - Výzva č. 56
Podpora technického vzdělávání
ICT nás baví