Adventní Vídeň

Letos nás paní Zima mile překvapila a k zahájení adventu přidala bohatou sněhovou nadílku. Aby si žáci 7. – 9.  ročníku vychutnali předvánoční atmosféru nejen doma, vyrazili jsme do Vídně. Nejprve jsme si prohlédli krásné prostory letního sídla Habsburků Schönbrunn a nasáli atmosféru na prvním z mnoha adventních trhů, poté jsme se přesunuli do centra, prošli se nejznámějšími ulicemi, obdivovali majestátný Stefansdom a zakončení celé exkurze nemohlo být jinde, než na nejstarších a největších trzích u radnice. Cesta k autobusu osvětlenými ulicemi už byla jen krásnou tečkou za dnem plným zážitků a poznávání.

Jarmila Kalábková


Zobrazení: Alba | Podle data

Adventní Vídeň


Projekty a partneři
Kraj Vysočina
Dobudování přírodní zahrady ZŠ Polná
OP JAK
Projekt OP VVV
Národní plán obnovy
Ovoce, zelenina a mléko do škol
Doučování - Národní plán obnovy
Modernizace odborné učebny fyziky v ZŠ Polná
Projekt OP VVV
Projekty EVVO
Operační program Vzdělávání pro konkurenceschopnost - Výzva č. 56
Podpora technického vzdělávání
ICT nás baví