Beseda s jihlavským spisovatelem

Tradice besed se spisovatelem pro žáky 7. ročníku, které organizuje PK českého jazyka ve spolupráci s Husovou knihovnou, letos přinesla setkání s jihlavským  autorem komiksů Petrem Koplem. Je držitelem cen Fabula Rasa v kategorii nejlepší český scenárista a nejlepší český kreslíř za rok 2012–2013, 2014 a 2016, autorem téměř dvou desítek komiksových knih, píše scénáře, ilustruje knihy, věnuje se grafice v prestižní reklamní agentuře a s hereckou společností De Facto Mimo procestoval mnoho zemí. V rámci besedy žákům hravou formou vysvětlil, co je a co není komiks, a téma literatury propojil se spoustou informací o výtvarném umění.

J. Kalábková


Zobrazení: Alba | Podle data

Beseda s jihlavským spisovatelem


Projekty a partneři
Kraj Vysočina
Dobudování přírodní zahrady ZŠ Polná
OP JAK
Projekt OP VVV
Národní plán obnovy
Ovoce, zelenina a mléko do škol
Doučování - Národní plán obnovy
Modernizace odborné učebny fyziky v ZŠ Polná
Projekt OP VVV
Projekty EVVO
Operační program Vzdělávání pro konkurenceschopnost - Výzva č. 56
Podpora technického vzdělávání
ICT nás baví