Byli jsme v Praze

Dějepis spolu se zeměpisem a částečně i občanskou výchovou zavedly v úterý 14. května 43 žáků osmého ročníku do našeho hlavního města, matičky Prahy. Za příjemného slunečného počasí se na ni mohli podívat z Petřínské rozhledny, na Hradě si prohlédli svatovítskou katedrálu, Vladislavský sál a Zlatou uličku, prošli se po Karlově mostě, ve dvě hodiny sledovali chod Staroměstského orloje a chvilka času zbyla i na občerstvení a nákupy na Václavském náměstí.

J. Kalábková

Přidáno 19. 6. 2022, autor: J4W Admin

Projekty a partneři
Kraj Vysočina
Dobudování přírodní zahrady ZŠ Polná
OP JAK
Projekt OP VVV
Národní plán obnovy
Ovoce, zelenina a mléko do škol
Doučování - Národní plán obnovy
Modernizace odborné učebny fyziky v ZŠ Polná
Projekt OP VVV
Projekty EVVO
Operační program Vzdělávání pro konkurenceschopnost - Výzva č. 56
Podpora technického vzdělávání
ICT nás baví