Cesta kolem světa - celoroční projekt ŠD

Po úspěšném projektu U NÁS V KOCOURKOVĚ jsme letos s dětmi cestovali po celém světě.
Do deníčku jsme si pečlivě zapisovali všechna místa a informace o zemích, které jsme navštívili.

Během roku jsme jedli pizzu v Neapoli, pouštěli lodičky v Benátkách, navštívili Drákulův hrad, vymodelovali si Terakotovou armádu a na chvíli se stali samuraji. Nový Zéland nás překvapil krásnou krajinou z Pána prstenů a v Austrálii jsme byli chvilku hlavami dolů. Zatančili jsme si na karnevale v Riu a fotbal hráli s těmi nejlepšími fotbalisty na světě. V Mexiku jsme oslavili Den mrtvých, objevili krásu zaniklých civilizací. Učili jsme se luštit mayské písmo - hieroglyfy, pátrali po pokladu Inků, v Egyptě na nás čekala pyramida s faraonem a také jsme zkusili být na okamžik mumií.

Navštívili jsme všechny kontinenty, prošli 21 států a cestovali bychom klidně dál, kdyby nám zbývalo více času. O všechny naše zážitky bychom se s Vámi rádi podělili v pátek 16. června  od 12 do 16 hodin v budově prvního stupně ZŠ Polná  - ulice Komenského.

Těšíme se na vás.  Lenka Richterová

 

 


Zobrazení: Alba | Podle data

Cesta kolem světa


Projekty a partneři
Kraj Vysočina
Dobudování přírodní zahrady ZŠ Polná
OP JAK
Projekt OP VVV
Národní plán obnovy
Ovoce, zelenina a mléko do škol
Doučování - Národní plán obnovy
Modernizace odborné učebny fyziky v ZŠ Polná
Projekt OP VVV
Projekty EVVO
Operační program Vzdělávání pro konkurenceschopnost - Výzva č. 56
Podpora technického vzdělávání
ICT nás baví