Čokoládovna Kamila - exkurze

V úterý 28. března se třídy 1.C a  4.A vypravily do čokoládovny Kamila, která je nedaleko – ve Vyskytné nad Jihlavou. Děti se po příjezdu seznámily s krátkým dokumentem o výrobě čokolády a vyzbrojené ochrannými pomůckami se mohly podívat přímo do výroby. Čokoláda zde tekla doslova proudem a také krásně voněla. Děti dostaly ochutnávku teplé tekuté čokolády, vyrobily si vlastní pralinku a mohly vidět, jak probíhá celý proces výroby. Děti si celé dopoledne moc užily, každý navíc odjížděl s čokoládovým dárkem v podobě plněných bonbonů.

M.Gryčová


Zobrazení: Alba | Podle data

Exkurze - čokoládovna Kamila


Projekty a partneři
Kraj Vysočina
Dobudování přírodní zahrady ZŠ Polná
OP JAK
Projekt OP VVV
Národní plán obnovy
Ovoce, zelenina a mléko do škol
Doučování - Národní plán obnovy
Modernizace odborné učebny fyziky v ZŠ Polná
Projekt OP VVV
Projekty EVVO
Operační program Vzdělávání pro konkurenceschopnost - Výzva č. 56
Podpora technického vzdělávání
ICT nás baví