Den naruby
Jako připomenutí narození Jana Amose Komenského, Dne učitelů, zorganizovali žáci 9. tříd Den naruby. Přečtěte si několik reakcí vyučujících i žáků v roli učitelů.
„Hezky nám vyšel čas, hodina se vydařila, myslím, že hodina byla dobrá. I pan učitel vypadal šťastně.“
„Všechny skupiny deváťáků byly na výuku připraveny. Bylo to zpestření, i když hodiny nebyly tak efektivní. Kázeňské problémy nebyly. Žáci si zkusili být na druhé straně barikády a třeba zjistí, že to není tak jednoduché. Někteří z nich pozitivně překvapili.“
„Hodina připravená (střídání metod, samostatná práce, společná kontrola, skupinová práce, hezký přístup – individuální vysvětlení, aktivní zapojení všech „učitelů“ i všech žáků).“
„Pan učitel nám poskytl pomůcky, ale nevyšel nám čas, to byla škoda.“
„Bylo to dobré, s jednou třídou i zábavné. Nejnáročnější byla příprava, ale celkově to bylo fajn.“
„Skupinu musím pochválit. Měli hodinu hezky připravenou. Využili i videa a udělali moc hezký kvíz na zopakování poslední látky.“
Bude se příští rok pokračovat v již jedenáctileté tradici?
M. Pospíšilová
Načítám...