Kopýtkem sem, kopýtkem tam

Kopýtkem sem, kopýtkem tam 

je název výukového programu v zoologické zahradě v Jihlavě, jehož se zúčastnili žáci 6. ročníku. Povídání o kopytnících, jejich způsobu života i stavbě těla se uskutečnilo v „jeskyni“ centra PodpoVRCH. Žáci si prohlédli rohy, parohy, kůži i lebku. Při procházce areálem zoologické zahrady jsme se poté zastavili u žiraf, zeber, lam, tapírů a další druhů.

M. Nečadová

 


Zobrazení: Alba | Podle data

Kopýtkem sem, kopýtkem tam


Projekty a partneři
Kraj Vysočina
Dobudování přírodní zahrady ZŠ Polná
OP JAK
Projekt OP VVV
Národní plán obnovy
Ovoce, zelenina a mléko do škol
Doučování - Národní plán obnovy
Modernizace odborné učebny fyziky v ZŠ Polná
Projekt OP VVV
Projekty EVVO
Operační program Vzdělávání pro konkurenceschopnost - Výzva č. 56
Podpora technického vzdělávání
ICT nás baví