Loučení deváťáků

V předposledním školním týdnu v tělocvičně školy proběhlo shromáždění, na kterém se žáci devátého ročníku rozloučili se svými učiteli a mladšími spolužáky, zavzpomínali na své působení na základní škole a předali pomyslnou štafetu letošním osmákům. A jak už to při těchto příležitostech bývá, při poslechu jejich písní (známé melodie doplnili vlastním textem) se v mnohých očích zaleskly slzy dojetí.


Zobrazení: Alba | Podle data

Loučení deváťáků


Projekty a partneři
Kraj Vysočina
Dobudování přírodní zahrady ZŠ Polná
OP JAK
Projekt OP VVV
Národní plán obnovy
Ovoce, zelenina a mléko do škol
Doučování - Národní plán obnovy
Modernizace odborné učebny fyziky v ZŠ Polná
Projekt OP VVV
Projekty EVVO
Operační program Vzdělávání pro konkurenceschopnost - Výzva č. 56
Podpora technického vzdělávání
ICT nás baví