Návštěva školicího střediska Bosch

Nejlepší podporou při rozhodování, jaký obory, nebo obory si vybrat k dalšímu studiu, je podívat se, jak to na zvolené škole funguje. Řada deváťáků již proto navštívila dny otevřených dveří vytipovaných škol, 21 zájemců o technické obory pak přijalo pozvání školicího střediska firmy Bosch, které spolupracuje se SŠPTA. Ti aktivnější si dokonce vyzkoušeli pájení, které je součástí praxe pro elektrikáře, a všichni se zájmem pozorovali práci malých robotů.

Chvíle konečného rozhodnutí se blíží, možná i tato exkurze žákům pomůže vybrat si správně.

Jarmila Kalábková


Zobrazení: Alba | Podle data

Návštěva školicího střediska Bosch


Projekty a partneři
Kraj Vysočina
Dobudování přírodní zahrady ZŠ Polná
OP JAK
Projekt OP VVV
Národní plán obnovy
Ovoce, zelenina a mléko do škol
Doučování - Národní plán obnovy
Modernizace odborné učebny fyziky v ZŠ Polná
Projekt OP VVV
Projekty EVVO
Operační program Vzdělávání pro konkurenceschopnost - Výzva č. 56
Podpora technického vzdělávání
ICT nás baví