Návštěva SPŠS v Havlíčkově Brodě

Rok se s rokem sešel a žáci 8. ročníku opět dostali možnost navštívit jednu z žádaných středních škol – Střední průmyslovou školu stavební akademika S. Bechyně v Havlíčkově Brodě. Zájem byl letos menší než loni, řada osmáků si raději „vybrala volno“, ale ti, kteří se zúčastnili, určitě nelitovali. Hravou formou se seznámili s prostředím střední školy i nabídkou jejích oborů, měli možnost popovídat si se staršími studenty a získat informace „z první ruky“. Až se v devátém ročníku budou rozhodovat, kam podat přihlášky, mají z čeho čerpat.

J. Kalábková


Zobrazení: Alba | Podle data

Návštěva SPŠS v Havlíčkově Brodě


Projekty a partneři
Kraj Vysočina
Dobudování přírodní zahrady ZŠ Polná
OP JAK
Projekt OP VVV
Národní plán obnovy
Ovoce, zelenina a mléko do škol
Doučování - Národní plán obnovy
Modernizace odborné učebny fyziky v ZŠ Polná
Projekt OP VVV
Projekty EVVO
Operační program Vzdělávání pro konkurenceschopnost - Výzva č. 56
Podpora technického vzdělávání
ICT nás baví