Ocenění reprezentantů školy

„Není důležité zvítězit, ale zúčastnit se.“ pro reprezentanty naší školy neplatí. V okresních, krajských i národních kolech sportovních i vědomostních soutěží se jich nejen mnoho účastnilo, ale i vítězili. Ti nejtalentovanější a nejpilnější dokonce ve více disciplínách.  Doma už mají diplomy, v pátek 24. 6. jejich výsledky ještě ocenilo vedení školy – pozvalo je na krátké posezení do školní jídelny. Všem k dosaženým výsledkům blahopřejeme a doufáme, že se stejným nasazením budou pokračovat i v příštím školním roce.

Přidáno 30. 6. 2022, autor: J4W Admin

Projekty a partneři
Kraj Vysočina
Dobudování přírodní zahrady ZŠ Polná
OP JAK
Projekt OP VVV
Národní plán obnovy
Ovoce, zelenina a mléko do škol
Doučování - Národní plán obnovy
Modernizace odborné učebny fyziky v ZŠ Polná
Projekt OP VVV
Projekty EVVO
Operační program Vzdělávání pro konkurenceschopnost - Výzva č. 56
Podpora technického vzdělávání
ICT nás baví