Odpoledne s pohádkou

Ve čtvrtek 30. března 2023 proběhla již dobře známá akce Odpoledne s pohádkou.

Velmi šikovní žáci 2. stupně připravili 14 krásných a zábavných stanovišť pro mladší spolužáky a děti z mateřských škol. I přes nepříznivé počasí byla účast opravdu hojná - dorazilo téměř 100 dětí v doprovodu rodičů nebo starších sourozenců. Všichni se pobavili při třídění odpadu na stanovišti Čtyřlístku, při luštění hádanek u Popelky, děti si zasportovaly u Chipmánků nebo u Lociky, mohly se i trochu bát na stanovišti Bažina nebo u Čarodějnic.

Akce se velmi vydařila a těšíme se na další společné setkání.

P. Polanská


Zobrazení: Alba | Podle data

Odpoledne s pohádkou


Projekty a partneři
Kraj Vysočina
Dobudování přírodní zahrady ZŠ Polná
OP JAK
Projekt OP VVV
Národní plán obnovy
Ovoce, zelenina a mléko do škol
Doučování - Národní plán obnovy
Modernizace odborné učebny fyziky v ZŠ Polná
Projekt OP VVV
Projekty EVVO
Operační program Vzdělávání pro konkurenceschopnost - Výzva č. 56
Podpora technického vzdělávání
ICT nás baví