Osmáci v Praze

Žáci osmého ročníku navštívili 6. 10. 2022 Letiště Václava Havla a Národní technické muzeum v Praze. Seznámili se se základním fungováním letiště a z letištního autobusu sledovali odlety a přistání letadel přímo u přistávací dráhy. V Národním technickém muzeu viděli různé technické zajímavosti z mnoha oborů (např. letectví, hutnictví, astronomie aj.). Můžete se podívat do fotogalerie.

D. Kratochvíl

Přidáno 9. 10. 2022, autor: Marie Pospíšilová

Projekty a partneři
Kraj Vysočina
Dobudování přírodní zahrady ZŠ Polná
OP JAK
Projekt OP VVV
Národní plán obnovy
Ovoce, zelenina a mléko do škol
Doučování - Národní plán obnovy
Modernizace odborné učebny fyziky v ZŠ Polná
Projekt OP VVV
Projekty EVVO
Operační program Vzdělávání pro konkurenceschopnost - Výzva č. 56
Podpora technického vzdělávání
ICT nás baví