Pěvecký kroužek a ocenění žáků 1. stupně
Pěvecký kroužek zakončil školní rok vystoupením
Dne 18. června vystoupily děti z pěveckého kroužku s připraveným programem pro děti z mateřských školek. Pro malé posluchače si připravily pásmo veselých písniček.
Jako poděkování za jejich celoroční práci a úspěšné vystoupení jsme si společně zpříjemnili den návštěvou cukrárny, kde si děti pochutnaly na zasloužené odměně.
Hned následující den byly děti slavnostně oceněné v jídelně školy. Za svou reprezentaci školy dostaly sladký pohár a vyslechly si pochvalu od pana ředitele, který vyzdvihl jejich píli, nadšení a vzornou reprezentaci školy během celého roku.
Všem zpěvákům děkujeme za jejich radost ze zpívání.
M.Gryčová, E.Havelková
Načítám...