Policie u žáků v 6. ročníku

Již potřetí v letošním školním roce navštívil naši školu představitel Policie ČR s preventivním programem. Cílem besedy bylo přiblížit žákům šestého ročníku online prostředí tak, aby si uvědomili, jak správně používat sociální sítě a neohrozit sebe ani ostatní. Tentokrát přišel mladý policista s doprovodem, z něhož se vyklubal známý youtuber Jan Hanko. Právě on totiž pro Policii ČR natáčí krátká videa, v nichž ukazuje problémy spojené se zneužíváním sociálních sítí. Jeho přítomnost byla pro žáky velkým zpestřením a následující přestávka se tak trochu proměnila v autogramiádu.

D. Bruknarová


Zobrazení: Alba | Podle data

Policie u žáků v 6. ročníku


Projekty a partneři
Kraj Vysočina
Dobudování přírodní zahrady ZŠ Polná
OP JAK
Projekt OP VVV
Národní plán obnovy
Ovoce, zelenina a mléko do škol
Doučování - Národní plán obnovy
Modernizace odborné učebny fyziky v ZŠ Polná
Projekt OP VVV
Projekty EVVO
Operační program Vzdělávání pro konkurenceschopnost - Výzva č. 56
Podpora technického vzdělávání
ICT nás baví