Populární hudba 20. století v kostce

U příležitosti jubilejního 20. Polenského hudebního podzimu připravil jeho hlavní organizátor pan Ing. Zdeněk Neubauer pro žáky 9. ročníku více než hodinový průřez dějinami moderní populární hudby 20. století. Svůj poutavý výklad v sále polenského kina doplnil komentovanými audionahrávkami z různých žánrů, které vévodily jednotlivým desetiletím 20. století. Zazněla zde pestrá směsice světové hudby  - od jejích černošských kořenů přes jazz a rokenrol až k hvězdám typu Queen nebo ABBA. Žáci tak získali ucelený přehled o vývoji hudby, která je jim blízká. Děkujeme.

J. Nováková

Přidáno 4. 10. 2023, autor: Marie Pospíšilová

Projekty a partneři
Kraj Vysočina
Dobudování přírodní zahrady ZŠ Polná
OP JAK
Projekt OP VVV
Národní plán obnovy
Ovoce, zelenina a mléko do škol
Doučování - Národní plán obnovy
Modernizace odborné učebny fyziky v ZŠ Polná
Projekt OP VVV
Projekty EVVO
Operační program Vzdělávání pro konkurenceschopnost - Výzva č. 56
Podpora technického vzdělávání
ICT nás baví