Přednáška p. ing. Kvasničky

V úterý 21. 5. navštívil naše osmáky pan ing. Kvasnička, majitel polenské mlékárny. Přednáška byla zaměřena na práci v potravinářském průmyslu, konkrétně pak na fungování mlékárny v našem městě. Žáci si vyzkoušeli výrobu sýru, který na závěr mohli i ochutnat. Díky tomuto zajímavému setkání si naši žáci rozšířili obzory v daném oboru. Za ochotu a přínosnou přednášku panu Kvasničkovi moc děkujeme.

D. Kratochvíl

Přidáno 23. 5. 2024, autor: Marie Pospíšilová

Projekty a partneři
Kraj Vysočina
Dobudování přírodní zahrady ZŠ Polná
OP JAK
Projekt OP VVV
Národní plán obnovy
Ovoce, zelenina a mléko do škol
Doučování - Národní plán obnovy
Modernizace odborné učebny fyziky v ZŠ Polná
Projekt OP VVV
Projekty EVVO
Operační program Vzdělávání pro konkurenceschopnost - Výzva č. 56
Podpora technického vzdělávání
ICT nás baví