Přehlídka středních škol

Letošní deváťáci mají výběr svého budoucího studia zkomplikovaný tím, že stále ještě není definitivně potvrzeno, jakým způsobem budou podávat přihlášky. Budou však zřejmě mít šanci místo dvou oborů podat přihlášku na tři, v případě volby oboru s talentovou zkouškou dokonce na pět oborů.

Výběr jim usnadňuje návštěva přehlídky středních škol. Ty velké proběhly ve všech okresních městech Kraje Vysočina, školy nejčastěji uváděné na přihláškách našich žáků se pak v pondělí 20. 11. přijely představit přímo k nám. Tak teď jen správně si vybrat 😊.

Jarmila Kalábková


Zobrazení: Alba | Podle data

Přehlídka středních škol


Projekty a partneři
Kraj Vysočina
Dobudování přírodní zahrady ZŠ Polná
OP JAK
Projekt OP VVV
Národní plán obnovy
Ovoce, zelenina a mléko do škol
Doučování - Národní plán obnovy
Modernizace odborné učebny fyziky v ZŠ Polná
Projekt OP VVV
Projekty EVVO
Operační program Vzdělávání pro konkurenceschopnost - Výzva č. 56
Podpora technického vzdělávání
ICT nás baví