Přehlídka středních škol

Přehlídka středních škol

V listopadu deváťáci stále více namáhají své hlavičky a hledají řešení složitého problému: kam dál. V rozhodování jim pomáhají i informace zástupců středních škol, které mohli získat nejen na velkých přehlídkách v Jihlavě, Brodu či Žďáru, ale i setkání na „domácí půdě“ – tedy přímo u nás na škole.

V pondělí 21. 11. naše pozvání přijalo celkem 15 středních škol, na které naši absolventi míří nejčastěji (viz foto). Nejedná se o žádný boj o žáka, protože ze základních škol letos odchází silný populační ročník a mnohdy hrozí spíš velký počet přihlášených. O to zodpovědněji tedy musí vycházející žáci zvažovat, který obor a kterou školu si nakonec vybrat. Štěstí přeje připraveným a my věříme, že se bude vždy jednat o správnou volbu.

J. Kalábková

Přidáno 23. 11. 2022, autor: Marie Pospíšilová

Projekty a partneři
Kraj Vysočina
Dobudování přírodní zahrady ZŠ Polná
OP JAK
Projekt OP VVV
Národní plán obnovy
Ovoce, zelenina a mléko do škol
Doučování - Národní plán obnovy
Modernizace odborné učebny fyziky v ZŠ Polná
Projekt OP VVV
Projekty EVVO
Operační program Vzdělávání pro konkurenceschopnost - Výzva č. 56
Podpora technického vzdělávání
ICT nás baví