Projektový den Les

Projektový den Les

V říjnu si žáci 4.A užili celý školní den venku s odborníkem Markem Peřinou. Projekt „Les aneb ze života myslivce“ byl zaměřen na zvířata a rostliny, jednotlivá roční období v lese a také na úlohu myslivce a úskalí tohoto povolání. Dále žáci stavěli chýše pro skřítky z přírodnin, které našli. V průběhu dne nechyběla ani pořádná svačina a spoustu zvídavých dotazů. Dětem se projekt moc líbil.

M.Gryčová

více fotografií

Přidáno 9. 11. 2022, autor: René Pohanka

Projekty a partneři
Kraj Vysočina
Dobudování přírodní zahrady ZŠ Polná
OP JAK
Projekt OP VVV
Národní plán obnovy
Ovoce, zelenina a mléko do škol
Doučování - Národní plán obnovy
Modernizace odborné učebny fyziky v ZŠ Polná
Projekt OP VVV
Projekty EVVO
Operační program Vzdělávání pro konkurenceschopnost - Výzva č. 56
Podpora technického vzdělávání
ICT nás baví