Recitační soutěž na 1. stupni

Ve čtvrtek 16.2. 2023 se v odpoledních hodinách konala recitační soutěž pro 1. – 5. ročníky, kdy se recitace zúčastnilo bezmála 50 dětí. Na své svěřence se přišli podívat i někteří rodinní příslušníci. Soutěž byla velice vydařená, děti velice pěkně recitovaly, a tak se na některých výherních pozicích objevila i dvě jména. Komise měla tentokrát velice zamotanou hlavu, ale i přes toto všechno se již těší na další ročník. Všem děkujeme za účast. Iva Musilová (tř. uč. 3.A)


Zobrazení: Alba | Podle data

Recitační soutěž 1. stupeň


Projekty a partneři
Kraj Vysočina
Dobudování přírodní zahrady ZŠ Polná
Národní plán obnovy
Ovoce, zelenina a mléko do škol
Doučování - Národní plán obnovy
Modernizace odborné učebny fyziky v ZŠ Polná
Projekt OP VVV
Projekty EVVO
Operační program Vzdělávání pro konkurenceschopnost - Výzva č. 56
Podpora technického vzdělávání
ICT nás baví