Romeo a Julie

Žáci osmých a devátých tříd vyrazili za kulturou. Nejsme si jisti, jestli je víc lákala možnost rozšířit si znalost světové literatury o divadelní klasiku, Shakespearova Romea a Julii, nebo možnost vidět naživo idol dívčích srdcí Marka Lamboru. Každopádně to našim slečnám i hochům náramně slušelo. Hra se nám moc líbila a tragický příběh nešťastných mladých lidí se zapsal do naší paměti.

J. Kalábková


Zobrazení: Alba | Podle data

Romeo a Julie


Projekty a partneři
Kraj Vysočina
Dobudování přírodní zahrady ZŠ Polná
OP JAK
Projekt OP VVV
Národní plán obnovy
Ovoce, zelenina a mléko do škol
Doučování - Národní plán obnovy
Modernizace odborné učebny fyziky v ZŠ Polná
Projekt OP VVV
Projekty EVVO
Operační program Vzdělávání pro konkurenceschopnost - Výzva č. 56
Podpora technického vzdělávání
ICT nás baví