Šesťáci v Krátké

Šesťáci v Krátké

Dne 13. prosince se žáci šestých ročníků vypravili do Domu přírody v obci Krátká. Přivítala nás nádherná chaloupka v chráněné krajinné oblasti Žďárské vrchy. Pro děti byl připraven krásný vánoční program.

Program byl zaměřený na tradiční horácké Vánoce. Žáci si nejprve připomněli tradiční postavy horáckého adventu. Potom jsme společně připravili vánoční tabuli a ochutnali některé polozapomenuté pokrmy. Po večeři jsme "vánočním" čarováním předpovídali budoucnost. Na závěr jsme se proměnili v živé loutky z Betléma.

Chaloupka byla provoněná perníčky, skořicí a krásným příjemným teplem. Všichni jsme si odvezli krásné zážitky. Podívejte se do fotogalerie.

Eva Exnerová

Přidáno 15. 12. 2022, autor: Marie Pospíšilová

Projekty a partneři
Kraj Vysočina
Dobudování přírodní zahrady ZŠ Polná
OP JAK
Projekt OP VVV
Národní plán obnovy
Ovoce, zelenina a mléko do škol
Doučování - Národní plán obnovy
Modernizace odborné učebny fyziky v ZŠ Polná
Projekt OP VVV
Projekty EVVO
Operační program Vzdělávání pro konkurenceschopnost - Výzva č. 56
Podpora technického vzdělávání
ICT nás baví