Škola v pohybu

Již tradičně se žáci 1. stupně zúčastnily projektu „Škola v pohybu“. Jde o projekt organizovaný profesionálními trenéry mládeže Fotbalové asociace ČR zaměřený na podporu všeobecných pohybových aktivit. Cílem projektu je inspirovat učitele TV a dostat děti do pohybu tak, aby byly v hodinách maximálně zapojeny všechny děti. Jako vždy vykouzlil úsměv na tvářích všech zúčastněných dětí. Děkujeme.


Zobrazení: Alba | Podle data

Škola v pohybu


Projekty a partneři
Kraj Vysočina
Dobudování přírodní zahrady ZŠ Polná
OP JAK
Projekt OP VVV
Národní plán obnovy
Ovoce, zelenina a mléko do škol
Doučování - Národní plán obnovy
Modernizace odborné učebny fyziky v ZŠ Polná
Projekt OP VVV
Projekty EVVO
Operační program Vzdělávání pro konkurenceschopnost - Výzva č. 56
Podpora technického vzdělávání
ICT nás baví