Soutěž Vodník

Dne 24.11. 2022 proběhla 1. část celoroční soutěže Vodník.  Soutěž probíhala celé dopoledne, vždy se v tělocvičně Tempa střídaly jednotlivé třídy.

V tělocvičně byly tři stanoviště :  šplh, hod na cíl, člunkový štafetový běh. Výkony dětí si třídní učitelé zapisovali do záznamových archů.

6. 12. 2022 pokračovala soutěž 2. částí. Během celého dopopledne se v suterénu budovy 1. stupně střídaly jednotlivé třídy.

Zde byly postavené kuželky. Soutěžily jednotlivé ročníky o to, kdo shodí celkově nejvíce kuželek.

Pro zpestření byly ještě připravené v prvním patře na skládání puzzle s vánočními motivy.

Výkony dětí si třídní učitelé zapisovali do záznamových archů.

Celkové výsledky obou částí jsme zapsali do soutěžního plakátu, který visí na nástěnce na chodbě školy.

Soutěž se dětem líbila.

více fotografií  1. část2. část