Technologická gramotnost
Žáci 9. ročníku se v pondělí 22. června zúčastnili přednášky na téma technologická gramotnost a kyberbezpečnost. Měli možnost nahlédnout pod pokličku moderních technologií (jako je elektromobilita, umělá inteligence, 5G) a zjitit, že technologie nejsou nuda. Cílem bylo i ukázat žákům, jak se zodpovědně pohybovat v online prostředí a jak chránit sebe i své údaje.
Žáci si uvědomili, že technologie jsou užitečným pomocníkem, ale je důležité používat je s rozvahou a zodpovědností. Získané znalosti mohou využít nejen ve škole, ale i v každodenním životě.
Martina Nečadová
Načítám...