Těšíme se na Vánoce

Těšíme se na Vánoce

Letos proběhl v naší škole již 6. ročník soutěže „O vánoční dort“. Všechny třídy pracovaly na své vánoční výzdobě. Vyzdobeny byly i chodby, a tak se celá škola postupně proměnila ve vánoční království.

V předvánočním týdnu došlo na hodnocení výzdoby. Nebylo to jako obvykle vůbec jednoduché. Vítězem a majitelem dortu se letos stala třída 9. C.,druhé  místo obsadila 6. A  třetí příčku vybojovala třída 7. A.

Podívejte se do galerie, jak se nám vánoční výzdoba povedla.

E. Kratochvílová

Přidáno 22. 12. 2022, autor: Marie Pospíšilová

Projekty a partneři
Kraj Vysočina
Dobudování přírodní zahrady ZŠ Polná
OP JAK
Projekt OP VVV
Národní plán obnovy
Ovoce, zelenina a mléko do škol
Doučování - Národní plán obnovy
Modernizace odborné učebny fyziky v ZŠ Polná
Projekt OP VVV
Projekty EVVO
Operační program Vzdělávání pro konkurenceschopnost - Výzva č. 56
Podpora technického vzdělávání
ICT nás baví