Vánoční soutěž o nejhezčí třídu

K předvánočnímu času patří ve škole i soutěž o nejlépe vyzdobenou třídu. S velkou chutí se všechny třídy pustily do práce. Při hodnocení  jsme byli překvapeni nápaditostí i tím, kolik úsilí někteří žáci výzdobě věnovaly. A cena pro vítěze? Letos novinka – vítězové získávají „den pro třídu“, který mohou společně strávit podle svých představ. A co si vybere třída 7. A, která letos vyhrála?  

E. Kratochvílová

 


Zobrazení: Alba | Podle data

Vánoční soutěž o nejhezčí třídu


Projekty a partneři
Kraj Vysočina
Dobudování přírodní zahrady ZŠ Polná
OP JAK
Projekt OP VVV
Národní plán obnovy
Ovoce, zelenina a mléko do škol
Doučování - Národní plán obnovy
Modernizace odborné učebny fyziky v ZŠ Polná
Projekt OP VVV
Projekty EVVO
Operační program Vzdělávání pro konkurenceschopnost - Výzva č. 56
Podpora technického vzdělávání
ICT nás baví