Volby do školské rady

V pondělí 29. 4. 2024 od 14:00 - 17:00 proběhnou volby do Školské rady.

Volby do Školské rady proběhnou na budově Poděbradova dne 29. 4. 2024 od 14:00 - 17:00 hodin (hlavní vchod z ulice Poděbradova). Každý zákonný zástupce může zvolit max. 2 kandidáty. Školská rada má 6 členů, 2 jsou jmenováni zřizovatelem, 2 jsou zvoleni rodiči a 2 pedagogickými pracovníky školy. Volební lístky budou připraveny ve škole. 

 

Kandidáti do Školské rady za zákonné zástupce

 

Věra Veronika Havlíčková Sutherland, 41 let, učitelka na ZŠ Dobronín, Polná

Mám zájem o dění na naší základní škole, ráda bych podpořila činnosti a aktivity, které by vedly ke spokojenosti nejen našich čtyř dětí, ale všech, kteří se školou přicházejí do kontaktu - žáci, pedagogové i rodiče.

Bc. Jiří Chvátal, DiS. 42 let, policista - zástupce vedoucího dálničního oddělení, Polná

Mgr. Stanislava Jeklová, 39 let, obchodní referent, Polná

MUDr. Zdeňka Marková, 42 let, zubní lékařka, Polná

Bc. Veronika Švomová, 42 let, lektorka a metodička ve vzdělávání, Polná

Vystudovala jsem obor Pedagogika a celý svůj profesní život se pohybuji v oblasti vzdělávání – pracuji jako lektorka angličtiny a poslední tři roky jako metodička finského programu proti šikaně na základních školách napříč ČR. Záleží mi na tom, jak se daří polenské škole. Ráda bych svoje zkušenosti využila ve školské radě. Mým cílem je nejen zastupovat zájmy rodičů, ale také podporovat otevřenou komunikaci a spolupráci mezi všemi aktéry.

 

 

Přidáno 21. 4. 2024, autor: Zbyněk Wasserbauer

Projekty a partneři
Kraj Vysočina
Dobudování přírodní zahrady ZŠ Polná
OP JAK
Projekt OP VVV
Národní plán obnovy
Ovoce, zelenina a mléko do škol
Doučování - Národní plán obnovy
Modernizace odborné učebny fyziky v ZŠ Polná
Projekt OP VVV
Projekty EVVO
Operační program Vzdělávání pro konkurenceschopnost - Výzva č. 56
Podpora technického vzdělávání
ICT nás baví