Výstava papírových modelů

23. až 27. ledna byla na chodbě školy k vidění výstava prací žáků sedmých tříd. V pracovních činnostech měli za úkol zhotovit papírový model domu dle zadaných kritérií. Žáci si mohli vybrat ze dvou kategoriích - školní budova nebo vytipovaný dům. Hodnocení prací proběhlo formou ankety, které se zúčastnilo 268 posuzovatelů z řad rodičů dětí, pedagogů, zaměstnanců školy a žáků ostatních tříd. Celkem bylo odevzdáno 2 029 platných hlasů. Hodnocení bylo velice složité, neboť minimálně dvacet modelů bylo vysoce kvalitních, předurčených k umístění na předních pozicích.

V kategorii Škola zvítězil model Dominiky Novotné (135 hlasů), na 2. místě Luděk Zuzaňák (49 hlasů) a na 3. místě Martin Večeřa (16 hlasů).

V kategorii Dům bylo pořadí následující: Matyáš Rudik (196 hlasů), Karolína Marková (107 hlasů) a Filip Zrna (106 hlasů).

Obdiv patří všem mladým konstruktérům a konstruktérkám a poděkování všem zúčastněným.

J. Srb


Zobrazení: Alba | Podle data

Výstava papírových modelů


Projekty a partneři
Kraj Vysočina
Dobudování přírodní zahrady ZŠ Polná
OP JAK
Projekt OP VVV
Národní plán obnovy
Ovoce, zelenina a mléko do škol
Doučování - Národní plán obnovy
Modernizace odborné učebny fyziky v ZŠ Polná
Projekt OP VVV
Projekty EVVO
Operační program Vzdělávání pro konkurenceschopnost - Výzva č. 56
Podpora technického vzdělávání
ICT nás baví