Zemědělství a lesnictví na Vysočině

V pátek 26. 4. se konala soutěž pořádaná Krajem Vysočina s názvem „Zemědělství a lesnictví na Vysočině“, které se zúčastnili i dva žáci naší školy.  Soutěž se skládala z písemného testu a interaktivních úkolů, kde mohli žáci ukázat své praktické dovednosti. Bylo pro ně připraveno například řezání dřeva, poznávačka rostlin či dojení krávy na maketě. Po soutěži čekalo žáky i jejich doprovod občerstvení formou švédských stolů.  Každý účastník si odnesl pamětní list a malou pozornost. Ve znalostním testu se naše žákyně umístila na 17. místě z celkového počtu 74 žáků. Odnesla si tak odměnu v podobě dvoudenního výletu po zemědělských a lesnických podnicích Vysočiny. Tato soutěž byla nejen skvělou příležitostí k rozšíření vědomostí v oblasti zemědělství a lesnictví, ale také příjemným dnem plným zábavy a praktického učení. Jak říkají naši žáci: „Tohle byla jedna z nejlepších soutěží, na které jsme byli."

L. Novotná


Zobrazení: Alba | Podle data

Zemědělství a lesnictví na Vysočině


Projekty a partneři
Kraj Vysočina
Dobudování přírodní zahrady ZŠ Polná
OP JAK
Projekt OP VVV
Národní plán obnovy
Ovoce, zelenina a mléko do škol
Doučování - Národní plán obnovy
Modernizace odborné učebny fyziky v ZŠ Polná
Projekt OP VVV
Projekty EVVO
Operační program Vzdělávání pro konkurenceschopnost - Výzva č. 56
Podpora technického vzdělávání
ICT nás baví